.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

ביום ממוקד אחד, לומדים מספר כלים וכבר מיישמים!

 

מה זה אקסס בארס?

גארי דאגלס, מייסד Access Consciousness® גילה בתקשור לפני כ- 30 שנה, 32 נקודות הפזורות על גבי הראש שמקיפות את רוב תחומי החיים שלנו- שליטה, ריפוי, מודעות, כסף, יצירתיות, מערכות יחסים ועוד.

הוא חקר ולמד ומצא שמגע עדין על אותן נקודות יכול לשחרר חסימות, התנגדויות, אמונות ושיפוטים שצברנו במודע ושלא במודע, במהלך תקופת החיים הזו ואולי גם לפניה.

השיטה מסייעת לנו לנקות גורמים המעכבים את ההתפתחות שלנו, את היכולת שלנו לממש את כל ייעודנו בעולם הזה באופן עדין ולא פולשני. התהליך מתאים לכל אדם, בכל גיל וגם ילדים יכולים להפוך למתרגלי בארס מוסמכים!

​במהלך יום אחד, אנחנו נחשפים בפשטות ובקלות לקורס המבוא של הגישה, מקבלים כלים ליישום יומיומי ומתנסים לעומק בסשן הבארס- בסיסי הגישה, מהן הנקודות המשמעותיות על גבי הראש, היכן הן נמצאות וכיצד ניתן לסייע בעזרתן בכל אדם, בכל נושא.

במהלך יום אחד, נפתחת דלת אל עולם חדש שמרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלנו ובעיקר נותן הצצה לתפיסה אחרת, בה ניתן בשקט לעורר בתוכנו קולות גדולים.

במהלך היום לא רק נדבר, אלא נחווה שני תהליכי בארס כמקבלים וכנותנים!

אקסס בארס מפי המייסדים-

בהגדרות תוכלו למצוא כתוביות בעברית

משתתפות הסדנא מספרות...

לא יאומן שעם זה יוצאים ביום אחד!!!

תודה על סדנת אקסס-בארס מדהימה חוייתית מקצועית. יצאתי עם המון כלים וידע והכל מועבר בצורה רהוטה ומרתקת. בטוחה שניפגש בהמשך! דקלה

כל מי שהעברתי לו את התהליך אמר "וואו"...

אני לא יודעת אם הדברים הטובים מתרחשים באמת או שאלו ההזיות הפרטיות שלי, אבל אני חשה מאז הסדנא אחרת, תחושה של קלילות, שהכל אפשרי, שלכל אתגר דרך ופתרון. תודה על סדנא קסומה, מעוררת השראה, מכילה ומאפשרת" סיגל
 

באתי מסקרנות, קבלתי כלי עבורי!

"אני לא מטפלת, מאמנת או כל דבר כזה. באתי בשבילי! כמה מדהים לקבל טכניקות וכלים שמשנים את המחשבה שלי, האופן בו אני רואה דברים עבורי ובעיקר הידיעה שאני עוזרת לי!!! תודה" מאיה
 

נשמע לך מעניין?  

הקורס מתקיים ביום רביעי 17.6.20

 בחדרה

בין השעות  9:00-16:30 

עלות הקורס: 1150 ש"ח 

(ניתן לחלק לתשלומים) 

מוזמנת להשאיר פרטים ואחזור אליך בהקדם

כתובת אימייל
שם
טלפון סלולארי

          מה עוד תקבלי?

  • חוברת מפורטת עם כל המידע התאורטי בעברית
  • דפי הסבר על מנחי המגע ומיקומם על גבי הראש
  • תעודת עוסקת בארס בינלאומית 
  • רישום באתר העולמי
  • ניסיון של 9 שנים בשימוש בכלים

נשאר רק להשאיר פרטים ואצור קשר בהקדם 

נעים להכיר- רינה לויט מנטורית לתהליכי ריפוי והעצמה

בשנים האחרונות אני חושפת ומכשירה אנשי מקצוע וסקרנים לכלים רוחניים וטיפוליים, כדי להעצים ולבטוח ביכולות ההנחיה והריפוי הקיימות בהם, באמצעות סדנאות ומפגשים אישיים.

אני עוסקת בשיטות ריפוי שונות בינהן תקשור, שחזור גלגולים, תטא הילינג, דמיון מודרך ועולם האקסס.

לעולם האקסס נחשפתי בשנת 2011, מאז צברתי ניסיון רב בקליניקה שלי, בהוראה ובחיי האישיים. השינוי שאני חווה לא מפסיק להדהים אותי!

ב- 4.5 השנים האחרונות הנחיתי למעלה- 60 סדנאות בארס ליותר מ- 600 משתתפים, עשרות סדנאות תהליכי גוף מגוונות ועוד. ללא ספק זכות גדולה בחיי!

רינה לויט
054-7735300  |  rinoy34@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.