.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

ביום ממוקד אחד, לומדים מספר כלים וכבר מיישמים!

 

מה זה אקסס בארס?

גארי דאגלס, מייסד Access Consciousness® גילה בתקשור לפני כ- 30 שנה, 32 נקודות על גבי הראש שמייצגות נושאים מהותיים בחיים שלנו כמו - שליטה, ריפוי, מודעות, כסף, יצירתיות, מערכות יחסים ועוד.

הוא חקר אותן לאורך שנים ומצא, שמגע עדין הכולל הזרמת אנרגיה ייחודית דרך אותן הנקודות, יכול לשחרר חסימות, התנגדויות, אמונות ושיפוטים שצברנו במודע ושלא במודע, במהלך תקופת החיים הזו (ואולי גם לפניה).

הכלים המילוליים והפיזים שגארי דגלאס פיתח מסייעים לנו לנקות גורמים שמעכבים את ההתפתחות שלנו, את היכולת שלנו לממש את כל ייעודנו בעולם הזה באופן עדין ולא פולשני. התהליך מתאים לכל אדם, בכל גיל וגם ילדים יכולים להפוך למתרגלי בארס מוסמכים!

​במהלך יום אחד,

* תחשפי בפשטות ובקלות לקורס המבוא של הגישה

* תקבלי כלים ליישום יומיומי

* תתנסי לעומק בסשן הבארס- בסיסי הגישה, מהן הנקודות, היכן הן ממוקמות וכיצד ניתן לסייע בעזרתן במגוון תחומים.

במהלך יום אחד, נפתחת לך דלת אל עולם חדש שמרחיב את ארגז הכלים המקצועי והאישי שלך ובעיקר  הצצה לתפיסה אחרת, בה ניתן בשקט לעורר בתוכנו קולות גדולים.

במהלך היום לא רק נדבר, אלא נחווה שני תהליכי בארס כמקבלים וכנותנים!

אקסס בארס מפי המייסדים-

בהגדרות תוכלי למצוא כתוביות בעברית

משתתפות הסדנה מספרות...

לא יאומן שעם זה יוצאים ביום אחד!!!

תודה על סדנת אקסס בארס מדהימה חוייתית מקצועית. יצאתי עם המון כלים וידע והכל מועבר בצורה רהוטה ומרתקת. בטוחה שניפגש בהמשך! דקלה

כל מי שהעברתי לו את התהליך אמר "וואו"...

אני לא יודעת אם הדברים הטובים מתרחשים באמת או שאלו ההזיות הפרטיות שלי, אבל אני חשה מאז הסדנה אחרת- תחושה של קלילות, שהכל אפשרי, שלכל אתגר דרך ופתרון. תודה על סדנה קסומה, מעוררת השראה, מכילה ומאפשרת". סיגל

באתי מסקרנות, קבלתי כלי עבורי!

"אני לא מטפלת, מאמנת או כל דבר כזה. באתי בשבילי! כמה מדהים לקבל טכניקות וכלים שמשנים את המחשבה שלי, האופן בו אני רואה דברים עבורי ובעיקר הידיעה שאני עוזרת לי!!! תודה" מאיה
 

נשמע לך מעניין?  

הקורס מתקיים ביום מרוכז

 בחדרה בין השעות  9:30-16:30 

עלות הקורס: 1200 ש"ח 

(ניתן לחלק לתשלומים) 

מוזמנת למלא את הפרטים ולשריין לך מקום 

נשאר רק להשאיר פרטים ואצור קשר בהקדם 

נעים להכיר- רינה לויט מנטורית לתהליכי ריפוי והעצמה

בשנים האחרונות אני חושפת ומכשירה אנשי מקצוע וסקרנים לכלים רוחניים וטיפוליים, כדי להעצים ולבטוח ביכולות ההנחיה והריפוי הקיימות בהם, באמצעות סדנאות ומפגשים אישיים.

אני עוסקת בשיטות ריפוי שונות בינהן תקשור, שחזור גלגולים, תטא הילינג, דמיון מודרך ועולם האקסס.

לעולם האקסס נחשפתי בשנת 2011, מאז צברתי ניסיון רב בקליניקה שלי, בהוראה ובחיי האישיים. השינוי שאני חווה לא מפסיק להדהים אותי!

ב- 8 השנים האחרונות הנחיתי למעלה- 70 סדנאות בארס ליותר מ- 700 משתתפים, עשרות סדנאות תהליכי גוף מגוונות ועוד. ללא ספק זכות גדולה בחיי!

רינה לויט
054-7735300  |  rinoy34@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.